Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je sobota 26. září 2020, svátek má Andrea, zítra Jonáš.

Komentáře ke článku »Strachuplní bojovníci z fóra II«

Autoři webu za obsah fóra nezodpovídají.
Používání fóra je privilegium, nikoliv právo.

Příspěvky jsou vypisovány od nejstaršího po nejnovější.

Vypnout grafické smajlíky.


27.2.2004 13:57 Jan čeladín, 4.B
[Růžička i nadále hrdinně držel svou pozici za Č a Ž, bylo na něm
[jeho odhodlaný postoj za R a Ž opravdu naháněl hrůzu ;)]

Tak za kým vlastně ten Ružička stál???

Můj milý Saturne. Dovol, abych tě poprosil, aby jsi mé jméno nebral do té svojí nevymáchané huby, pokud nemáš důkazy. Pokud se bude nadále ještě neco takového dít, nejsem proti si to vyříkat...
Děkuji.
id 1637 | ticket abc89…014d5 | agent a5ecd…7985a
27.2.2004 14:09 Marcel ŽEBROK
Gadžo, ja jsem nikdy nic na saturn nepsal, ale když už jsi mne tedy nařkl, tak ti jen mohu říci, že se budeš smažit v pekle.... Kromě toho nevím, proč lžeš - Johnny (ten s tou velkou hlavou) neříkal to co píšeš v článku, ale prosil mne abych mu to šel přečíst, jelikož prý neumí číst. Tak mi taky vysvětli, proč ještě píšeš, že vám vyhrožujeme fyzickou likvidaci... Nic takového jsem neřek a když si tak pročítám fórum tak jste právě vy zvali nás do vaši třídy, aby jsme si to mohli vyříkat ručně. Viz Dwaihir apodobně. Po prázdninách se tedy do vaši třídy stavím a můžeš mi předvést, co jste chtěli udělat. K té gestikulaci: Kdyby si věděl co je to retorika, tak bys pochopil, že máchaní rukama jako to dělal Martin Kocián a jemu podobní, je naprostou známkou nervozity a slabosti řečníka. Pochybuji, že jsi diskuzi shlédl zbytečnou, ale neměl jsi žádne důkazy a argumentu jsi měl tolik, co roční batole. Já se za své názory nestidím a proto se pro méně chápavé podepíšu ještě jednou: Marcel Žebrok, 4. B

PS: Na to pondělí se už teď velice těším. A jestli se nemůžeš dočkat tak přijď s celým Saturném dnes v 21.00 do Kašny (vím, že z Petrovic to máš z ruky...)
id 1638 | ticket abc89…014d5 | agent a5ecd…7985a
27.2.2004 14:14 Marcel ŽEBROK
Vyhrožujete jedině vy a opravdu je mi vás líto. Jeden má velkou hlavu druhý zase nos a třeti bradku... Nelečte si své mindráky na mne a mých přátelích. Můj přítel je něco jako můj bratr a do rodiny si je.at nenechám... Tak (a teď už ti likvidaci hrozím) si dej pozor kam šlapeš.... Opět se pro méně chápavé (viz. Gadžo a Johnny) ještě jednou podepíši: Marcel Žebrok, 4.B

PS: Nebyl to pomeranč, ale mandarinka... Takové malé pomeranče rostou možná v Petrovicích u Gawronů na zahradě.
id 1639 | ticket abc89…014d5 | agent a5ecd…7985a
27.2.2004 19:06 Gadžo | gadzo@email.cz
Jo a u toho plakátu jste jen tak postávali, Růžička máchal perem ve vzduchu a vy jste si to všichni užívali...
Marcel Žebrok mi hrozí fyzickou likvidací! Vidíš chlapče, hned to vypadá trochu líp, když to neděláš jako podělaný anonym.

Milý Saturne? To zní dobře Čelo! Důkazy? Jako třeba fotky? Nebo rovnou filmeček? Bohužel, žadný aparát nebyl po ruce... člověk se hold vždy zavděčit nemůže...
id 1642 | ticket 62a29…dfb4b | agent a5ecd…7985a
27.2.2004 19:58 johnny
Díky za pozvání, asi nepřijdu, nevím, co bychom jako dělali. Prosím, nechte si svá chabá slova o tom, kdo s čím začal a kdo komu čím vyhrožoval. Otravovali jste už dost dlouho, jste směšní akorát sami sobě (do očí jste mi nic vtipného neřekli, škoda, vážně jsem chtěl, ať to zopakujete, jak správně podotýká M. Žebrok). Tak se sbalte a běžte kreslit třeba na skříňky v šatnách kosočtverce, myslím, že tenhle typ "bžundy" k vám nejlíp sedí.
Smůla pro Růžičku, že tentokráte stál s prupiskou u papíru on, předtím to mohl být kdokoliv z vaší třídy, ať už Čeladín (řek bych, že todle je váš motor, bez něj byste se na moc nezmohli) nebo Žebrok nebo kdokoliv (kdo chcete, otevřete si školní almanach na straně 230, dole tam všichni jsou, přepisovat se mi to nechce).
Je to vážně zklamání, čekal jsem, že takovéhle věci bude dělat někdo z kvarty - kvinty. Taky jsem čekal, že to bude třeba jen jeden člověk, a ne, vy tam musíte být přinejmenším tři, abyste dali něco aspoň trochu vtipného a urážlivého zároveň dohromady. (+ fanynky jako Petra S...). Tak si tenhle článek vytiskněte, vyvěste si ho hned vedle Aštara Šerana, zasmějte se ... a dejte pokoj. Většina lidí, co čte Saturn (je jich každý den kolem osmdesáti) stejně neví, co jste zač, váš smysl pro humor nechápe a vaše výlevy na fóru ignoruje.
id 1643 | ticket 8cc01…99244 | agent 6a1d2…6fa46
27.2.2004 20:47 Gadžo, ten s vééélkým nosem
Pořád pláčete, že neexistují důkazy... nevím, jestli chcete přesvědčit mne, nebo sebe:
1, Byli jste načapáni při činu - je dětinské to popírat
2, Vlastnosti oloupaných slupek jsou podružné. Jestli se jednalo o pomeranč nebo mandarinku není důležité
3, Rozhovor popisuji od chvíle, kdy jsem přišel. Výzvou k přečtení se jen chtěl JohnNy ujistit, že naše představa o vás (v době, kdy se vám úspěšně dařilo tajit totožnost) koresponduje se skutečností. Podle mého názoru jste byli parádně posr%ní, a proto jste nebyli schopni nám do očí říct to, co bylo načmáráno na papír, a co bylo napsáno do fóra.
4, proč se domnívám, že "Bitkař", "Pravdomluvec" a další slaboduché přezdívky patří vám:
a, bod 1
b, "vy zvali nás do vaši třídy, aby jsme si to mohli vyříkat ručně. Viz Dwaihir apodobně" - tyto výzvy patřily výše zmíněným B/P, ty je ale naprosto samozřejmě stotožňuješ se svou osobou
c, "velkou hlavu, druhý zase nos a třetí bradku" - naprosto totožná rétorika s B/P [při této příležitosti bych chtěl připomenout, že Newman není už rok členem Saturnu, a že opravdu nemůže za to, že sekundární pohlavní znaky, v tomto případě vousy, nemáš]
5, nyní bych chtěl opravit několik chyb (pravopisné minu):
a, peklo si vymyslela církev, je velmi pravděpodobné, že neexistuje. Jeho existenci zpochybňuje dokonce i LaVeyovský satanismus.
b, s výhružkami jste začali vy. Je příznačné, že v nich pokračujete i když jste byli demaskováni. Měli jste jedinečnou možnost nám vše říct do očí/napadnout nás (tak jak jste předeslali), ale jediné nač jste se zmohli bylo "Á viděél jsi mě tam něéco psáát?"
c1, nervózní jsem byl, to se přiznám. Já vás totiž přecenil a myslel jsem si, že si budete snažit zachovat tvář a vystartujete do nás (3v2 pro vás a přesto jen "Á viděél jsi mě tam něéco psáát?"). Příště už nebudu máchat naprázdno ve vzduchu!
c2, nynější sebestylizace do velkých (a zároveň ukřivděných) borců je mylná už jen proto, s jakou rychlostí jste zahájili "chrabrou ústupovou akci", když jste nás zmerčili
6, V pondělí budeš velký borec. Já půjdu sám po chodbě, ty příjdeš s 8-10 (= 10v1, tak akorát pro vás) dalšími, možná dokonce nebudeš stát za nimi, a naplno mi řekneš vše, co sis nechal pro sebe dneska ráno (3v2, hlavatý a nosatý - proti takový dvojce bych taky nechtěl stát, částěčně tě chápu). Je dokonce možné, že se odhodláš do mne šťouchnout. A pak budeš zase velký borec. Obávám se však, že tohoto obrazu docílíš pouze u oněch 8-10.
Raději si přiveď 15 kamarádů, aby to neskončilo jako s Mirkem R., kdy jste narychlo po nezdařeném lynči vytočili 158.
A nakonec, když takhle obejdete všechny Saturňáky jednoho po druhém, tak dostanete monopol na čmárání na naše vývěsky, neboť tím dostatečně prokážete, že jste opravdu véééélcí borci. Jen z toho "vyříkání" laskavě vynechte dámské osazenstvo Saturnu!!!
id 1645 | ticket 582d1…95da7 | agent c3f4a…524a3
27.2.2004 21:22 Maverick
no comment :) snad jen až půjdete za gadzem a johnnym, stavte se ještě k mně, pokud ještě budete moct..... .)
id 1646 | ticket 33652…2bf34 | agent 336b3…d5f7f
28.2.2004 08:42 Saturnin
Je chválihodné, že používáte Saturn jako prostředek dorozumívání nebo chcete-li jako prostředníka mezi vámi a těmi chlapci. Ty johnny, který se od Saturnu nehneš ani na 5 minut, ty jsi ten ubohý.
id 1648 | ticket 12207…0fb5b | agent ad858…ba8d7
28.2.2004 11:06 johnny
Saturnin: díky, já nad tím bádal každý den, kdo to ten "ubohý" je. Uff, už můžu klidně spát :))))
Jen mimochodem - veškerou komunikaci mezi nimi a námi přesunujeme sem pod článek, sám nechci, aby tahle věc čtenáře ještě někde nějak otravovala navíc.
id 1649 | ticket 3565a…673d7 | agent 6a1d2…6fa46
28.2.2004 14:55 Jan Čeladín, 4.B
Můj milý Gadžo. Opravdu musím ocenit ten tvůj velký přízpěvek ke článku. To tvoje chytání člověka za každé napsané slovo jsou opravdu "velké a nezvratné důkazy." Nikde, opakuji nikde, jsme nenapsali, že Pravdomluvec, Bitkař, apod. jsme my. Musím uznat vaší snahu o polapení "fantomů" fora, jenže se mi tak zdá, že ta událost u nástěnky vám očividně zastřela zrak. Kdybyste se naučili pořádně číst, mohli jste si všimnout, že pod tím vzkazem na vašem letáku byla podepsaná Magda. Jediné, co jste viděli, je psát Růžu nápis: "Jste super." načež Johnny začal okamžitě obviňovat mě, ať mu jdu přečíst, co jsem tam napsal, že to po mně chudák přečíst nemůže. Jenže já jsem tam nic nenapsal, proto taky ta odpověď, jenže vám nějak zkratovaly ty vaše palice a stále jste nás obviňovali. Ano, máš pravdu, ten problém s Růžičkou je sice už dost starý, ale když se k němu chceš vracet, tak prosím. Můžu k tomu dodat jen jedno, až se něco takového bude příště opakovat, nebudu volat 158, ale raději si pozvu 15 kamarádů, kteří to za mě vyřeší, pokud mé síly stačit nebudou... - A o čem myslíš, že bychom si s tebou dál na té chodbě povídali?
id 1650 | ticket a5e81…37de0 | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 15:00 Jan Čeladín, 4.B
Jo a ještě bych chtěl vzkázat těm, kteří mě chtejí kvůli Saturnu fyzicky napadnout viz 4.A a Holub, ať klidně příjdou, myslím, že nejen já si s nimi rád popovídám.
id 1651 | ticket a5e81…37de0 | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 15:43 Gellar
Zajímavé, jak se baví závistiví spolužáci, co nemaj nic na práci:)
id 1652 | ticket fe0d9…8af18 | agent 336b3…d5f7f
28.2.2004 16:10 Marcel ŽEBROK
Ahoj Gadzo... To, že jsem psal, že jste nás chtěli vyzvat ať příjdeme do vaši třídyl (a udivuje mne, že jsi to nepochopil) nemá nic společného se mnou, ale myslel jsem tím, že od doby, kdy se mylně domníváš, že pravdomluvec a spol se rovná Žebrok a spol. Taky mne moc udivuje, že si naprosto ignoroval fakt podpisu pod letákem a nemohl jsi přežít pocit, že pravdomluvec nemusí být nutně kluk... To, že jsem se tam spolu s Honzou vyskytl zrovna když to napsala dotyčná (pokud umíš číst, víš o koho se jedná) a zasmál jsem se tomu co napsala, neznamená, že jsem to napsal já či honza. Mne to přišlo jen vtipné, ale to co z toho vyvozujete vy, my spíše přiadá smuné. doufám, že budu mí možnost si o tom s tebou promluvi (bez toho aby si my skákal do řeči) a vysvětli toto nedorozumění. Jinak ti přeji pěkný den.... A ješě jednou tě chci ujisit, že pravdomluvec a bitkar nejsem ani já ani honza a nevím o koho se jedná. držím ti palce ať ho vystopuješ. já mam před maturou jiné starosti.
id 1655 | ticket 736ee…18fe0 | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 16:18 Marcel ŽEBROK
Jo a málem bych zapoměl...opravdu si nevzpomínám, že bych ti hrozil likvidacíi. Už si konečně uvědom, že nejsi sředem vesmíru a ty mne nijak moc neajímáš. nevím proč bych měl psá na saturn jako anonym... a to že mne nazýváš podělaným anonymem mne dost uráží...
id 1656 | ticket 736ee…18fe0 | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 16:26 Marcel ŽEBROK
Příště už nebudu máchat naprázdno ve vzduchu! - tak to si taky můžu vyložit různě.... :-)
id 1658 | ticket 736ee…18fe0 | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 16:58 Čeladín
Ja si myslím, že pravdomluvec a spol. jsi Gadžo ty a tobě podobní. Děláte si reklamu a litujete se....
id 1659 | ticket 3a49f…49b2c | agent a5ecd…7985a
28.2.2004 18:41 cyrin
No jak tohle dopadne??? :))
id 1660 | ticket 388d0…0b587 | agent a5ecd…7985a
29.2.2004 11:04 Pterik
No fakt jsem zvědavý jak tohle dopadne, podle mě to čelo ani marcel nebyl, připadá mi to na ně dost ubohé. Jo a nechápu proč jste si to včera v manesu nevyrikali.
id 1662 | ticket a69d5…7bbe8 | agent 4203a…85b01
29.2.2004 15:19 Kamarád
Myslím, že byste se měli těm hochům, co stáli u té nástěnky omluvit. Viděli jste je tam a hned jste skočili po příležitosti označit je za "fantomy". Myslím si, že od takových jako jste vy ,to není ta nejrozumější věc. Gadžo, ty bezcitná nulo, přestaň se pořád litovat na Saturnu, že ti někdo hrozí likvidací. Až ti někdo rozkope tu tvoji pojebanou držku, tak se nediv. Sbohem
id 1665 | ticket adb44…37726 | agent ad858…ba8d7
29.2.2004 15:27 johnny
no tu svoji větu jsem myslel jen tak, že jsem prostě neměl náladu se s nimi bavit (později nálada pochopitelně přišla ;)) a taky Gadžo tam u jejich stolu trávil skoro víc času než u nás :) přípitek se pak pochopitelně zdržel
k věci se tady zatím vyjadřovat nebudu, nechce se mi to řešit přes Saturn, sorry
id 1667 | ticket f4d20…5b729 | agent 6a1d2…6fa46
29.2.2004 22:41 Bohouš Tejnický, 4.A
quote: "Jo a ještě bych chtěl vzkázat těm, kteří mě chtejí kvůli Saturnu fyzicky napadnout viz 4.A a Holub, ať klidně příjdou, myslím, že nejen já si s nimi rád popovídám."

Hmm...Honzo, mám takový pocit, že tady jseš vedle. Nevím o tom, že bys někoho z naší třídy zajímal tak moc, že by ti vyhrožoval, a už vůbec ne kvůli Saturnu, o který se, pokud vím, taky nikdo nějak zvlášť nezajímá. Jesli se mýlím, oprav mě, rád bych věděl, kdo ti od nás vyhrožuje.
Dík, B.
id 1669 | ticket fce6f…9f4df | agent 493d2…15ded
2.3.2004 13:06 dwaihir
Takže pánové, já vám všem s prominutím seru na vaše kecy a statečná gesta. Buď se přiznejte ( a to ať jste kdokoliv), nebo zmlkněte. Víte, zkuste se poučit raděj od pštrosa nežli od slepice...Kdybyste "náhodou" tomto přirovnání nerozumněli, přijďte se optat, rád vysvětlím...
Čeladín: Chlape, kolik ti je let? To vás tak učí doma- provokuj a pak volej známé? Škoda, že nejsem rasista, měl bych k tobě taky jedno přirovnání...
Zdarte všici :)
id 1671 | ticket 14698…0eb54 | agent 336b3…d5f7f
2.3.2004 23:50 Jan Čeladín
Milý Króle. Nech si laskavě svoje "inteligentní" žvásty pro ty, které to zajímá.
Běž si raději zahulit do Mánesa a nepoučuj nás tady.
Nikoho ty tvoje rádoby rady nezajímají.
Jó a do toho, co mě učí doma ti je h.vno, já se za své jednání nestydím.
id 1675 | ticket 26f7f…b1c18 | agent a5ecd…7985a
2.3.2004 23:58 Jan Čeladín
Bohouš:
No, to jsem si myslel taky, ale přesto jsem to raději napsal, kdyby náhodou někdo...
Spíš si z nás někdo vystřelil...
id 1677 | ticket 7c022…e04c3 | agent a5ecd…7985a
3.3.2004 06:51 Nejezchleba
A čí je teda to číslo na úvodní stránce Saturnu?
id 1678 | ticket 7c2ad…4efc4 | agent ad858…ba8d7
3.3.2004 09:56 johnny
Jakékoliv další příspěvky, které budou jen osobními vzkazy mezi dvěma (nebo i více) lidmi, nesouvisející s článkem budu mazat. Tak se pak nedivte. Pište si mailem. Na něčí slovní přestřelky jsem zvědavý leda tak v Kotli.
id 1679 | ticket 820b7…f138e | agent 6a1d2…6fa46
3.3.2004 12:27 Bohouš
Honza Č.: OK, to jsem rád, kdyby se přece jen něco objevilo, dej mi vědět.

ICQ: 193 145 275 (už dále nebudu spamovat fórum :rolleyes:)

BTW, johnny, můj příspěvek byl ke článku:
quote: "...tomto znění: "Pozor - jde po vás TH a chlapci z 4.A". Poslána byla..."

Ale jestli ti až tak moc tento "spam" vadí, klidně to vymaž :rolleyes:
id 1680 | ticket 571ac…26188 | agent a5ecd…7985a
3.3.2004 12:34 Jan Čeladín
Ok, přidávám zde tedy také své ICQ 113 691 742
id 1681 | ticket e114c…5cf07 | agent a5ecd…7985a
3.3.2004 18:11 cyrin
To bylo kecuuuu, jak tady bude chat.... a kdyz se to tu konecne rozjede :) , tak to zas chce hned nekdo utnout....by byla skoda, ne ?? Ale proc ne- kdo by taky chtel mit tak vysokou navstevnost svejch stranek, ze?? A k tomu clanku: mmmmmmmmm.............
id 1682 | ticket d249e…316ec | agent a5ecd…7985a
6.3.2004 19:53 Marcel Žebrok
Nechci opět rešit nějaké blbosti a chtěl bych poprosit pana Krola, aby mi zaslal svůj email na mou adresu s radosti mu napíšu mou odpověď na jeho příspěvek....
Má adresa: mz.reno@seznam.cz
id 1684 | ticket 5e802…e2fc9 | agent a5ecd…7985a
10.3.2004 12:19 Ondrej!a M.V.
Náš všemi milovaný Gadžo, na fóru už bylo tolik verzí našeho pátečního rozhovoru a tak bychom chtěli přispět s tou svou, pravdivou a neotřesitelnu verzí. A né nějakým příběhem o tvém a johnyho hrdinství a samozřejmě o mojí zbabělosti( O.R.). Tak byl tedy pátek a kluci z naší třídy se jako obvykle ubíraly do šatny pro své svršky a boty. Ted jsem vypravěč já... OR. jdu a vidím u nástěnky Magdu a Petru Sv. jak se něčemu smějí. Přistoupil sem tedy blíž a viděl, že ti píšou po tvém plakátu. Rozhodl jsem se že přispěji taky svou troškou do mlýna a napsal jsem ... JSTE SUPER!!!!!!!.... myslel jsem to ovšem samozřejmě hanlivě:o) Pak se na schodech zjevil velkohlavec Johny, tak sem zanechal psaní, začali jsme se všichni svorně smát a pokračovali jsme do tělocvičny( NE UTÍKALI!!!!) Pak nás ovčem dostihl Johny a svým dětským hláskem prosil JČ, aby mu to přečetl... Já jsem se zastavil na jednom místě a stál jsem tam až do konce rozhovoru a NE SE ZBABĚLE SCHOVÁVAL PřED TEBOU NEBO JOHNYM!!!!! Dál už jste ten rozhovor vylíčili celkem přesvědčivě a myslím že i pravdivě. Pak nastalo to, jak správně označuješ hon na čarodejnice!!! Mě jste akorát viděli s fixem v ruce a už byste na mě chtěli hodit všechny vaše problémy v saturnu. K té celé kauze jsem se moc nevyjadřoval, protože mi to bylo tak jedno co o mě parta rádobyintelektuálů píše na internetu... Rád bych také přispíval do těch vašich přestřelek na fóru,ale od Vánoc mám tak trochu problémy s Modemem a tak jsem si ¨je mohl přečíst akorát když jsem byl u JČ na návštěvě. A celé prázdniny jsem zde nebyl. TeĎ bych rada něco řekla já...MV....když napíšeš na plakát takové blbosti jako že někdo vydavá poezii a at to jdou všichni oslavit a necháš tam volné místo pro ukojení, tak to přímo vybízí ke špatnostem:)je to uplně směšné jak to řešíš, nevím na co si to tady hrajete..někdo napíše že se budeš smažit v pekle a ty na to nemáš porádný argument, tak napíšeš, že peklo neuznávají ani satanisté atd atd....kecy kecy kecy...jste opravdu hrdinove.....a kdyz za tebou s ondrou prijdeme do knihovny si promluvit, tak jsi ZBABELE seděl u pocitace a rekl"ty jsi do mě na foru j.bal"...porad dokola...HRDINO... jestli jste proti nám chtěli poštvat celou školu, tak gratulujeme, zatím sem si všim jen tří lidí,kteří se špatně dívali a to byla celá redakce Saturnu... jen jste se zesměšnili:o) Zdraví vás ONDRA, MAGDA a vlastně celá 4.B a doufám že to tu necháte,ať si někdo přečte... a doufáme že se nám taky přijdete omluvit jako našim spolužákům MŽ a JČ
id 1702 | ticket 27454…23f27 | agent ca051…b2199
10.3.2004 12:23 Uz jen ondrej
Sorry že jsem to takhle rozkouskoval, a nakonec to poslal znovu:o) ale nevěděl sem že mi to nechce vzít kvůli slovu J.BAT, které doopravdy gadžo řekl tak zdraví a pozdravuji všechny pisálky a hlavně webmastera s prosbou aby to nechal gadžovi přečíst... ondřej Růžička 4.B
id 1703 | ticket 27454…23f27 | agent ca051…b2199
10.3.2004 18:22 Gadžo
Po dobu vyšetřování Policií ČR nebudeme dále poskytovat komentáře k dané kauze. Chci jen zdůraznit, že výše napsaný příspěvek podepsaný "Ondrej!a M.V." je snůškou lží.
id 1704 | ticket 91034…4c669 | agent a5ecd…7985a
11.3.2004 19:26 orangejuice
Zdar...Jsem Petra Sv:)..a chtěla bych řííct jednomu HRDINOVI z:O), že jsem si o něm vždycky myslela, že je moooc chytrej týýýpek i když řekněme zvlááštníí...ale....je to jen magůůůrek, kterej dělá z komára velblouda...
BTW:a na ten tvůj plakáát jsem to fakt psala já a Magdalenka...a to proto, že si nás k tomu vyloženě vybíízel..a tak se nediv...
BTW2: a jak jsi dnes řííkál...citace;) " mám doma týden starý plakáty a na všech je stejný písmo!!",.,,tak..to asi někdo píše stejně jako jáá...hihi...asi si pozvu grafologa a někoho zažaluju a do vyšetření případu se nebudu vyjadřovat:)))

id 1705 | ticket 3af72…64dfb | agent 109d4…4b536
11.3.2004 19:32 orangejuice
jo a pokud je Ondřejův článek snůůžka lžííí...tak to sem se v pátek o přestávce ocitla asi v nějakým fiktivním světěě..kde se přesně takovej přííběh odehrááál.....
...woooow....
...bezva báájo.....:))
id 1706 | ticket 3af72…64dfb | agent 109d4…4b536
11.3.2004 19:54 Jan Čeladín, 4.B
Nazdar. Nejprve bych chtěl říct, že vaši omluvu přijímám.
No a dal bych chtěl podotknout, že na OndroMagdiném :) příspěvku nic nesmyslného ani lživého nevidím, tak Gadžo ntuším, proč píšeš, že to je "snůška lží"
Jo a také nevidím důvod, proč se k němu nechceš vyjadřovat, když to vyšetřování se týká zcizeného mobilního telefonu, což s tímto problémem má pramálo společného a taky, Gadžo, nejsme v televizi, kde se mluví dosti otevřeně o mnohem závažnějších problémech, tam se dá pochopit, že se nevyjadřují v průběhu vyšetřování...
Myslím, že není jen v mém zájmu, aby ses k jejich článku vyjádřil.
Děkuji za pochopení.
id 1707 | ticket be3c7…99f27 | agent a5ecd…7985a
12.3.2004 10:58 Jeden ze strujcu zla..MV
Gadzo nemas nam co rict k nasi "snurce lzi" jak rikas?dosly ti argumenty nebo nas taky zazalujes?jo a chtela bych ti rict, ze jsi pobavil hodne lidi , kdyz jsi rekl ondrovi r., ze by jsi ho zmlatil...

id 1710 | ticket 6357d…e0e63 | agent 336b3…d5f7f
12.3.2004 13:56 Gadžo
Necítil jsem zvláštní potřebu se vyjadřovat k vašim příspěvkům. Když jsem byl za OR, tak jsem se dozvěděl, že za všechno může PS a MV, PS pak dodala, že ony u toho byly jen v ten moment když jsme je načapali, a že za vše ostatní může někdo naprosto jiný (kontrastuje to například s poznámkou MV: "...když napíšeš na plakát takové blbosti jako že někdo vydavá poezii ... a necháš tam volné místo pro ukojení, tak to přímo vybízí ke špatnostem"- ten papír u kterého jsme je načapali totiž informaci o Reného knize neobsahoval, narozdíl od předešlých).

Když lžete v tomhle, proč bych vám měl věřit, že nemáte nic společného s výhružkami na fóru???

Když máte čisté svědomí, proč vás tak vyvedlo z míry slovo "POLICIE"??? [předtím jste se neohradili]

"na ten tvůj plakáát jsem to fakt psala já a Magdalenka" a Růžička byl jako zhypnotizovaný a poslouchal vaše rozkazy???

K mobilu: Je zřejmé, že odesílatel zprávy(=zloděj) má ve všem prsty [jednou z cest k němu by mohlo být IP], pokud nedisponujete ukradeným mobilem, ani jste nevyhrožovali na fóru, pak se divím, že vás samotný fakt, že bylo podáno trestní oznámení na neznámého pachatele, tak strašně všechny vyvádí z míry...

A ještě k tomu do mailboxu píše "nezávislý [rozuměj anonymní] pozorovatel", který nás odrazuje od řešení problému přes PČR.

A když si pořádně přečtete, co jsem napsal v článku, pak zjistíte, že OR opravdu stál a mlčel , a když jsme provedli mylný výpad proti JČ a MŽ, tak setrvával ve svém mlčení. Tak velký "magůůrek", abych z toho mohl vyvodit něco jiného, než že je srab, opravdu nejsem!

Verze o tom, že jste za mnou přišli do knihovny, a já seděl srabácky u compu, je částečně pravdivá. Bohužel nedokážu věštit jestli někdo se mnou chce mluvit (a nic nepoví) nebo jestli jen tak stojí a čumí.

A nakonec: Používejte prosím přesné citace - neřekl jsem "zmlátit" nýbrž "dát přes držku"

Chytání za slovíčka??? Dost možná. Ale já si aspoň za svým stojím a nebojím se podepsat.

A pokud mi něco chcete tak jsem Gadžo (ten s velkým nosem) co má třídu vedle bufetu, už mě nebaví odpovídat na vaše kecy na fóru.
id 1711 | ticket 4f4a5…ab2f0 | agent ca051…b2199
12.3.2004 16:23 johnny
Měl jsem napsaný několika-řádkový příspěvek, ale kašlu na to.
OŘ, MV, PS: Jestli nám něco chcete, stavte se, máte to po cestě z oběda. Hned první třída napravo a první nalevo u bufetu. Velký nos a velká hlava, určitě nás najdete. Těším se. :-D
id 1713 | ticket 5d890…b43ee | agent 6a1d2…6fa46
15.3.2004 08:52 Magda Vrtalová
Ahoj gadžo, ja nevim jestli sis toho nevšimnul, ale my se podepisujeme jmeny, takže se trochu zklidni...když čtu ty tvoje komentaře, nevim jestli se mam smat nebo brečet...jsi směšný, ted jsi z nas udělal jeste zloděje...přad nas zveš na rozhovor, takl proč se na nas ani nepodivas ty HRDINO?zrovna před chvili v knihovně jsem si s tebou chtěla promluvit o naši snurce lzi ale hlavně o tom jak nepravem rikas o ondrovi, ze to vse hodil na nas...premyslela jsem o tobe a mysleim, ze mas asi nejaky vazny komplex a kompenzujes si to na ostatnich, mas bujnou fantazii a vymyslis si krasne pribehy...zdravi te zlodej, zakomplexovany anonym, zbabelec, strujce zla MAGDA VRTALOVA pisu sve jmeno jeste jednou aby sis toho vsimnul, ze se podepisuju...
id 1735 | ticket c5332…d86e5 | agent ca051…b2199
15.3.2004 21:45 Gadžo
MV: Hele ja uz mam pribehu o tom, jak se mnou chcete mluvit, ale porad vam to z neznamych duvodu nevychazi, az po krk. Nechte me byt a prestante prudit na Saturnu, ja nemam zadnou zvlastni potrebu s vami mluvit, bohuzel sme cekali ze nam vyhrozuje trochu jina sorta lidi, teda jinz pohlavi, cimz sme predpokladali alternativni ypusobz vereseni, coz je nyni pase...

Ja nikde nepsal, ze ste zlodeji, nevim kde si na to prisla, snad v podvedomi?

Bud tak laskava a priste az se na me budes divat a budes se mnou chtit mluvit tak OTEVRI USTA A OSLOV MNE, misto tapetovani v teto diskusi, nebot neocekavam ze bys chtela dodat neco noveho, neocekavaneho a prinasejiciho cerstvy vitr do teto kauzy.

Pa pa
"Smesny hrdina s vaznym komplexem a bujnou fantazii" [tak nevim esli to byla urazka, strohe konstatovani skutecnosti, ci snad kompliment :o) ]
id 1739 | ticket 7c24a…f39cc | agent a5ecd…7985a
16.3.2004 07:09 MV
Mily Gadzo oslovovala jsem te vcera na obede.. a ne jednou...(u bufetu)...priste si sundej sluchatka at pak nepises blbosti...a nech si ty reci o podvedomi..sam si to tam psal tak si to po sobe precti...sbohem..mam dost tech tvych kecu..papa
id 1740 | ticket c2ca5…dd1a3 | agent 4688c…31193
16.3.2004 07:14 Maverick
teeeeeeda koukam zavazna diskuze...
MV. zvlastni chces mluvit jen s gadzem, nebo se vsemi saturnaky kterych se to tyka? prtz. treba vcera sme se videli v knihovne a krome toho zes na me furt koukala si neotevrela pusu.....:)))
id 1741 | ticket 8d314…07c14 | agent 9c608…0b57d
18.3.2004 19:58 Jan Čeladín, 4.B
Maverick: To tě učili v Top Gunu?
id 1755 | ticket 1e065…b0e56 | agent a5ecd…7985a
18.3.2004 20:51 Maverick
konecne nekdo prisel na to proc si tak rikam...:) nahodou je to muj oblibeny film:) ...a ucili me toho mnohem vic....
id 1758 | ticket 936e9…3fb9a | agent 336b3…d5f7f
12.4.2004 21:42 Schuli
Vas clanek sleduju uz nejaky ten patek a musim vam rict,ze jako nezaujaty divak se vyborne bavim,takove hlasky co tady vysilate,to neni mozne..Myslim,ze z jedne strany(ze strany Jana C.,Magdy V. a jinych) to je vedeno jako velmi dobra recese,akorat me prekvapuje,ze nekteri zrejme zaostali jedinci to porad nemuzou pochopit a stale musi na jejich povedene provokace a vtipky reagovat a muzou se z toho po.rat..Tak te prvni strane drzim palce a preju jim,at se jim stale dari delat z tech ostatnich(vsichni vi o kom je rec) pitomce..Zdravim Cela
id 1983 | ticket 79f67…a079b | agent 9c608…0b57d
12.4.2004 22:36 johnny
Schuli: pěkné vývody ad-absurdum. Nepochopil jsi důležitou věc. Saturn je naše pískoviště. Kdokoliv může na naše pískoviště přijít, ale jakmile začne dělat něco, co se nám vlastníkům nelíbí, není vítán.
id 1986 | ticket bbce2…9fc4d | agent 6a1d2…6fa46

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.