Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan, zítra Hana.

Studentská

Chyba při odesílání vzkazů ...

Od 18.2. do dneška (25.2.) byla chyba v odesílání Výroků profesorů, Vzkazů redakci a Vzkazů radě. Tímto se vám omlouváme a pokud jste nám v uvedené době něco posílali, nemohlo to k nám dorazit, pošlete to tedy, prosím, znovu.

Děkujeme za pochopení.

Hokej profesoři - maturanti 16:10

V pátek 21.2.2003 se uskutečnilo tradiční každoroční hokejové utkání výběru našich profesorů proti výběru maturantů. Komentováním zápasu byl pověřen pan profesor Raic, který to zvládal na výbornou. Profesoři měli z maturantů takový strach, že pana prof. Studzinského v brance vyměnili, pro nás studenty, nějakým neznámým učitelem z jiné školy a své řady doplnili ještě dalšími učiteli z jiných škol. Jejich strach byl z části oprávněný. Výborný bruslař maturantů, Raptopulos, několikrát silně rozmetal obranné řady profesorů a nastřílel krásné góly, viděli jsme také jeho rychlý hattrick.

Je rozhodně lepší strávit konec týdne na takovém zápase, než být ve škole, k daleko lepší atmosféře by ale také přispělo, kdyby hráli jen učitelé z naší školy.

Utkání to tedy bylo rozhodně zajímavé, do poloviny druhé třetiny taktéž velmi vyrovnané, pak ale profesoři vytvořili náskok asi šesti bodů, výsledné skóre je nakonec tedy 16:10. (Na ukazateli sice svítilo 17:10, poslední gól ale uznán nebyl :)).

A nebudou...

Bohužel se musím omluvit za poplašnou zprávu, co se týče těch tanečních…dostal jsem špatné informace. Taneční se ZATÍM nekonají. Omluvám se všem nadšencům a vězte, že v dohledné době snad začnou. Pokusím se zjistit něco bližšího…:)

Taneční pro pokročilé

Taky vás tak bavily taneční a teď vás mrzí, že už je všemu konec…nyní máte jedinečnou příležitost pokračovat.

Maturantský hokej

Každoročně náš Ústav pořádá hokejové utkání mezi maturitními třídami a profesorským sborem. Letos však nastala možnost, že hokej by nebyl záležitostí celoškolskou, nezasáhl by tedy do výuky. Maturanti by si jej odehráli s pár profesory mimo vyučování, bez účasti diváků ze gymplu. Ovšem neznám nikoho, kdo by dobrovolně toužil trávit ve školních lavicích hodiny navíc. A také vůči maturantům by to nebylo fér, na kom by vydělali aspoň těch pár korun? A pak je to přece jen tradice!
Třídy zastoupené ve Studentské radě se shodly, že na hokej půjdou a tu hodinku a něco tam stráví. Nebudeme přece sedět ve škole, když můžeme mít zkrácenou výuku. SR tento názor tříd prezentovala vedení školy a to dospělo ke konečné verzi termínu. Takže:

Místo konání: Zimní stadion STARS Karviná Dne: 21.2.2003 Od kdy: končíme po druhé vyuč. hodině a za doprovodu profesorstva se odebéřáme na zimák Za kolik: v předprodeji u maturantů za 7,–Kč, na místě 15,–Kč Účast: povinná Hrají: výkvět školy s odkvětem školy Bonus: kulturní vložka? (nechme se překvapit)

Večerní lyžovaní ve Snow Parku

Velká Rača – Oščadnica; pátek 7. února, 330,– Kč

Kam na léto?

Hledáte zajímavý program na letní prázdniny? Využijte naší pestré nabídky! Chcete si odpočinout v nádherné přírodě, udělat něco pro své zdraví a odvézt si spoustu nezapomenutelných zážitků? V tom případě si určitě vyberete!

Comeback

Tak jsem zase tady :(…:)

Jednání o obědových přestávkách

Studentská rada v pondělí zareagovala na návrh profesorského sboru na změnu v obědovývh přestávkách a z podnětů vás studentů vymyslela jiný systém, se kterým seznámila i vedení školy.

Jeké řešení nakonec \„zvítězilo\“ a jaké tedy od příštího týdne budeme mít přestávky? Vše se ve zkratce dočtete zde …

Od nedostatku financí k přestávkám

V pátek se k nám studetům začaly z různých zdrojů víceméně chaoticky dostávat informace, že dojde k prodloužení obědové přestávky. Nyní Vám Saturn přináší zvěsti o skutečném stavu věci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.