Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan, zítra Hana.

Studentská

Suplování

Jak jste již možná postřehli tak Saturn stále roste, co se obsahové stránky týče. Dnes opět přibyla nová sekce ROZVRHOVÉ ZMĚNY. Zde naleznete vždy suply na následující den.

Řidičák

Všichni zájemci o řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil)! První informační schůzka se koná v pátek 20.9. v 14:30 v přístavbě školy. Tak ať nás je hodně…hromadná sleva se snad šikne,ne?…:)

Školní basketbalová liga

Jak již možná někteří z vás zaregistrovali, loni vznikl nápad založit školní ligu.Dnes vám již přinášíme první výsledky…

Charitativní sbírka

Nadační fond Zdravé město a základní a střední školy města Karviné pomáhají povodní zničené ZŠ T.G. Masaryka v Písku. Za získané dobrovolné dary bude zakoupeno vybavení školy.

<img src=\„obrazky/gre­entwn.gif\“ alt=\„Znak Nadačního fondu Zdravé město\“>

Problémy se serverem

Náš hostitelský server webzdarma.cz má nějaké technické problémy (doufejme dočasné). Stává se, že nenajíždějí stránky, nebo se objevují MySQL chybová hlášení. Omluvte, prosím, tuto chybu, která není na vaší ani na naší straně.

1. schůze Studentské rady

V pátek 6. září se ve třídě VII.A konalo zasedání Rady. Ačkoliv se jej zůčastnili zástupci pouze 5 tříd, jednalo se o jednu z nejplodnějších schůzí Rady. Konečně se diskutovalo o důležitých věcech. Byl to opravdový obrat od humusáckého stylu, který naplňoval většinu loňských schůzí.

Partnerská škola

V úterý 3.9. 2002 v učebně zeměpisu proběhla prezentace partnerské německé soukromé školy IBKM. Jeden či dva naši studenti dostanou letos po složení maturitní zkoušky možnost na této odborné škole zadarmo studovat.

Škola volá

Nic není nekonečné…nastává nám desetiměsíční přestávka v prázdninách. Co nás asi čeká a nemine v novém školním roce? Johny šel na výzvědy přímo ke zdroji Mírová 1442… :-)

Plány Saturnu na šk. rok 2002/2003

Je to smutné, ale je to tak, prázdniny (už zase) skončily. Je před námi školní rok 2002 / 2003 a na každého z nás čeká něco nového.

Možná si řeknete, že tohle je starý dobrý Saturn a zčásti budete mít pravdu. Ale zčásti je Saturn zcela nový…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.