Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava, zítra Vratislav.

Měsíc po…

Calibrum, 5. října 2003 | Pel-Mel

Ahojte, naši milí čtenáři! Možná se vám zdá, jako bych vám psala dopis…ale zdá se mi, že jen čtete naše články a nikdo vás tady pořádně neosloví…a to bychom měli, když jste vlastně naši chlebodárci :-)

Všimli jste si už našeho nového odpočívalda, které jsem vám slibovala v září?? Zpozorovala jsem, že jste si na něj někteří už zvykli a vysedáváte tam úplně normálně, to je dobře :-) Já sice neustále teskním po starém, dobrém místečku před bufetem, ale čo bolo, to bolo….

Když jsme si tak vzpomněla na to září, mně ten měsíc nějak moc rychle uběhl. Jako by to bylo včera, kdy jsem si psala úplně čerstvý rozvrh, jako by to bylo včera, kdy jsem plela naši škvárovou běžeckou dráhu.. :-) Holt už asi nějak stárnu nebo co :-)Dokonce jsem se naučila za těch 8 let svého působení na tomto ústavu precizně ovládat kopírku, zvykla si na podivné šatní skříňky, a teď už mě jen fascinují malí, jako samozřejmě výškou, primáni, kteří jsou plní elánu, nabití energií a lítají po chodbách jako diví, zatímco my ostatní se už nějak ploužíme..Přeju si, by jim to vydrželo.. A tak mě napadá, nechtěli byste někdo z vás mladších vnést vítr do naší redakce a sem tam se tady prezentovat?? Mládí vpřed…my tu taky nebudem věčně :-)

Hmm, jak tak mluvím o tom mládí, zaregistrovali jste, že naše chodby křižuje čím dál víc mladých kantorů?? Nic proti těm starším, to v žádném případě, ti mě vychovali, ale ta nová mladá krev na mě působí optimisticky, gympl se pomalu ale jistě začíná omlazovat a to je snad dobře. A taky mě občas mrzí, že nepřišli dřív… Já jako členka něžného pohlaví mám na co koukat ;-)

Hodně štěstí v dalším školním i soukromém boji!!! A jestli se vám tenhle článek nezdál, tak za to může Gadžo, protože mi odmítl dát interview :-) No nezajímalo by vás, co se děje v pozadí naší redakce??;-) Mějte se fajn a ještě poslední info… tenhle měsíc nás čekají první prázdniny! :-)

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.