Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je sobota 7. prosince 2019, svátek má Ambrož a Benjamín, zítra Květoslava.

Maturantský hokej

Hajunka, 17. února 2003 | Studentská

Každoročně náš Ústav pořádá hokejové utkání mezi maturitními třídami a profesorským sborem. Letos však nastala možnost, že hokej by nebyl záležitostí celoškolskou, nezasáhl by tedy do výuky. Maturanti by si jej odehráli s pár profesory mimo vyučování, bez účasti diváků ze gymplu. Ovšem neznám nikoho, kdo by dobrovolně toužil trávit ve školních lavicích hodiny navíc. A také vůči maturantům by to nebylo fér, na kom by vydělali aspoň těch pár korun? A pak je to přece jen tradice!
Třídy zastoupené ve Studentské radě se shodly, že na hokej půjdou a tu hodinku a něco tam stráví. Nebudeme přece sedět ve škole, když můžeme mít zkrácenou výuku. SR tento názor tříd prezentovala vedení školy a to dospělo ke konečné verzi termínu. Takže:

Místo konání: Zimní stadion STARS Karviná Dne: 21.2.2003 Od kdy: končíme po druhé vyuč. hodině a za doprovodu profesorstva se odebéřáme na zimák Za kolik: v předprodeji u maturantů za 7,–Kč, na místě 15,–Kč Účast: povinná Hrají: výkvět školy s odkvětem školy Bonus: kulturní vložka? (nechme se překvapit)

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.