Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je sobota 26. září 2020, svátek má Andrea, zítra Jonáš.

Škola volá

Calibrum, 30. srpna 2002 | Studentská

Nic není nekonečné…nastává nám desetiměsíční přestávka v prázdninách. Co nás asi čeká a nemine v novém školním roce? Johny šel na výzvědy přímo ke zdroji Mírová 1442… :-)


Naše děsně šedivé skříňky už nejsou tak děsné! Natřeli nám je, a dokonce pro lepší orientaci označili čísly. Pro puntičkáře…natřeli je na šedivo ale jen ty, které natřené vlastními silami už nebyly… Jak to dopadlo s osvětlením se ke mně nedoneslo, takže sami uvidíte nebo taky možná neuvidíte…. :-)

Další slib zrenovování sprch….splněn :-). Snad vedení nakonec nebude litovat, až se nám budou líbit tak, že přijdou větší účty za vodu než za internet… :-).
A do třetice všeho dobrého, teda do třetice toho, o čem víme, nám vymalovali všechny třídy, a barevně! Jako myslím každou třídu trošku jinak….
No nezačínáte se těšit?? ;-)

Taky na nás čekají prý dva noví dějepisci, mám na mysli učitele dějepisu, ohledně pohlaví si nejsem jistá, takže nebudu mlžit.
Tohle by na úvod ode mě stačilo, třeba jsem vás trošku navnadila a neodstrašila…takže hurá a v pondělí druhého to už bude na vlastní oči… :-)

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.