Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava, zítra Vratislav.

Hokej: Svou roli hraje i kvalita utkání

Gadžo, 15. ledna 2004 | Studentská

Po mém článku \„Hokej: Maturanti vs. smíšený tým kantorů a ´cizích mužů´\“ jsem byl konfrontován několika členy onoho smíšeného týmu. Nyní Vám tedy přináším pohled druhé strany na věc.

Jedním z argumentů kantorů je, že by nedokázali postavit ani dvě kvalitní \„pětky\“. Mgr. Jelínek přímo prohlásil: \„Jestli vám udělá radost porážka vozíčkářů a důchodců, tak by ti hosté opravdu nemuseli nastoupit.\“ Koho myslel těmi vozíčkáři, to si můžeme jen domýšlět ;o)

To, proč je kantorský tým doplňován profíky, vysvětluje Mgr. Kučera: \„Jde taky o kvalitu zápasu – aby z toho diváci něco měli.\“ Poslat na led některé vyučující by podle něj bylo sice dobrým parodujícím prvkem, vyvstává však otázka, jestli by to byl pořád ještě hokej.

Již přibližně čtyři roky se v soboty ráno konají na zimním stadionu tréninky. Jsou přístupné všem zájemcům. Letos se jich pravidelně účastnili pouze 2 maturanti. Není tedy příliš jasné, jaká \„kvalita\“ proti smíšenému týmu nastoupí. Objevila se i možnost, že by byl tým maturantů doplněn o některé hokejisty z nižších ročníků.

Zdá se tedy, že s posilami získá kantorský tým jednoznačné vítězství, zatímco bez posil by utržil zdrcující prohru.

Maturantskou bránu bude nejspíš hájit René Król: \„Neměl bych pustit víc jak 15 gólů ;o)\“ Tento brankář je i novou posilou Saturnu, takže se už můžete těšit na články studenta, jemuž brzo vyjde sbírka poesie.

Příští týden proběhne informativní setkání zástupců obou celků. O jejích závěrech Vás budeme informovat.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.