Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír, zítra Zdeněk.

Léto s Jelínkem

Gadžo, 14. března 2004 | Studentská

Letní akce Mgr. Zdeňka Jelínka se již staly gympláckým koloritem…

Čarták 2004

Mezi nabídkou Mgr. Jelínka nemůže chybět každoroční letní tábor, situovaný v srdci Valašského království na hotelu \„Čarták\“, který se letos bude konat v rozmezí 6.-11.7.

Pro zájemce je připraven pestrý program (koupání, cykloturistika, bojové hry, základy zdravovědy, diskotéky…)

Cena tábora činí 2 250 kč. Zahrnuje dopravu autobusem, ubytování, plnou penzi – 4× denně strava, pitný režim, pedagogický dozor a drobné ceny). Stornovací poplatek v případě neúčasti a nezajištění náhrady činí 1 150 kč. Přesné informace a přihlášku si můžete stáhnout zde [*.doc, 30kB]

Vodácký kurz Slovesko 2004

Letní klasikou je sjíždění slovenských řek, tentokrát Oravy, Váhu a Dunajce. Akce se bude konat 15.8–21.8. 2004. Doprava bude zajištěna autobusem, ubytování standartně ve vlastních stanech.

Cena 2350 kč zahrnuje dopravu, poplatky za kempy, vodácký materiál (lodě, pádla, vesty) a vstup na kulturní památky. V případě neúčasti musíte zajistit adekvátní náhradu, nebo vám bude účtován stornovací poplatek 1000 kč.

Platí se hotově Mgr. Jelínkovi. Přesné informace a přihlášku si můžete stáhnout zde [*.doc, 28kB]

Vodácký kurz Vltava

Pro ty, kteří místo adrenalinových řek, nádherné přírody a strohých kempů Slovenska dávají přednost sluníčku, poklidné vodě a dobré zábavě v civilizovaných kempech je vltavský kurz tím pravým.

Konat se bude 11.7.-17.7. za 2 200 kč (zahrnuje obdobné výdaje jako kurz SLovensko), stornovací poplatek je 1 000 kč. Přesné informace a přihlášku si můžete stáhnout zde [*.doc, 28kB]Pokud máte zkušenosti z kurzů z minulých let, pak je piště do diskuze!

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.