Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav, zítra Julie.

Soutěž „Město očima studentů“

Gadžo, 27. března 2004 | Studentská

Jednota školských informatiků (JSI) vyhlašuje celostátní postupovou soutěž o ceny pro studenty gymnázií v tvorbě prezentace na téma ?Město mýma očima?, jejíž organizace i zajištění finále se ujalo Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava ? Poruba.

Požadavky na soutěžní práci

Studenti vytvoří prezentaci o svém městě pohledem svého věku. Mohou se zaměřit na jakoukoli problematiku – nezaměstnanost, škola, dnešní mládež, korupce, kultura?

Zůčastnit se mohou jednotlivci nebo skupina (maximálně tříčlenná), kteří jsou v době vyhlášení soutěže studenty gymnázia.

K vytvoření prezentace může být použít libovolný program (Visual Basic, Delphi, PowerPoint, HTML …), všechny doplňkové programy musí být součástí práce na zaslaném nosiči. Přihláška soutěžní práce obsahuje Anotaci, v níž bude uveden komentář pro porotu s uvedením obsahu CD (diskety), postup spuštění atd.

Předvádění soutěžní práce je časově omezeno. Při používání obrázků, volně šířitelnýchkódů, hudby atd. je nutné dodržet autorský zákon a uvést odkaz na zdroj.

Soutěž bude organizována ve dvou kategoriích – pro vyšší a nižší gymnázia.

Vítězové krajských kol každé kategorie postoupí do finále, které se bude konat na Gymnáziu Olgy Havlové v Ostravě – Porubě.

Organizace v našem kraji se ujalo Gymnázium Orlová (Ing. <a href=\„mailto:Marta.Slawinska@gym-orlova.cz\“ title=\„Pošli email\“>Marta Slawinská)

Přihlásit se musíte do 15.4.2004, do 15.9.2004 musí být odeslány prezentace. Celostátní finále se bude v Ostravě konat 9.11.2004

  • technická náročnost
  • kvalita obsahu
  • estetické hledisko
  • užití multimédií
  • originalita

Každá kategorie bude ohodnocena max. pěti body.

Pokud máte zájem o účast v této soutěži, pak se hlaste u p. Szotkowského.

Ocenění vítězů není dosud známo. Další informace budou zveřejněny na <a href=\„http:/­/www.jsi.cz\“ title=\„Jednota středoškolských informatiků\“>jsi­.cz.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.