Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír, zítra Zdeněk.

Bojim, bojim naší redakce…

Calibrum, 21. října 2002 | Pel-Mel

Ahojky…tak naše vedení redakce jako například vrchní šéf gadžo už toužil po mém článku, tak jsme se rozhodla udělat mu radost…no nejen jemu, samozřejmě!


Občas uvažuju o rozvrstvení našeho redakčního managementu… patriarchátu, neboli toho, že chlapi se zkrátka považují za vůdčí stvoření, s tím opravdu nic nenaděláme…tím samozřejmě se ani v nejmenším nechci dotknout mužské části čtenářů…jste šikovní chlapci! Co bychom bez vás nakonec dělaly… :-)

nee, že bych si snad stěžovala, máme skvělé pány redaktory, jen se občas na našem soukromém fóru dočtu věci, které by mi nikdo jen tak třeba na chodbě neřekl, což mne vždy mírně nadnese, takže jsem se odvážila si zanadávat veřejně, proč bychom se měli pouštět pořád jen do vedení školy a do toho, co se nám nelíbí..... ehm, já si vůůůůbec nestěžuju na redakční špičku..kdyby vás tohle napadlo, tak na to rychle zapomeňte..:-) to bych si nikdy nedovolila… :-)

tak jsem se vám tady vylila a jsem zvědavá…hele, kdybyste na chodbě potkávali holku s monokly pod očima, tak to je jedna \„redaktorka\“, co si dovolila a co si pak dovolili na ni… ;-)

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.