Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava, zítra Vratislav.

Dohra košíkového zápasu

Gadžo, 7. dubna 2004 | Studentská

Ještě to není ani týden, co maturanti de facto vyhráli basketbalové utkání. Můj článek Kodrator – masakr na karviské střední během této doby stačil trhnout rekordy čtenosti. Zdá se, že má radikální snaha nikomu nepodlézat byla přespříliš úspěšná (taky je možné, že je článek zcela „mimo“). Kantoři v podstatě celý průběh zápasu, jak jsem ho vylíčil já, popírají, tvrdí, že za všechno špatné v zápase můžou maturanti, zatímco maturanti mi kydají na hlavu hnůj, tvrdíc, že jsem to napsal příliš prokantorsky, a do toho všeho ještě Dwaihir dodává, že množství faulů a průběh zápasu byl basketbalu přiměřený.

Bezkonkurenčně „nejlepší“ jsou pře s nespokojenými kantory a maturanty, kdy po několika minutách zjišťuji, že vlastně článek ani nečetli, nýbrž „od toho a toho slyšeli…“ A vrcholem je disinterpretace pádu Michala Dudka, kterého nejmenovaný školní funkcionář oslovil: „Ukaž těch 14 stehů na hlavě… vždyť na Saturnu psali, že jsi skoro mrtvý…“ Typické je, že nejméně kritiky slyším od diváků (ti nikoho nefaulovali, nikým faulováni nebyli, nenapřahovali se k ráně pěstí…).

Článek měnit nebudu. Ale pokud někdo nesouhlasí s mým popisem událostí (a jsou jich nejmíň 2 tucty – týmy maturantů a kantorů), pak může poslat svou recenzi utkání. Ať se čtenáři konečně dozví, která je ta „jediná správná“ verze. Článek můžete poslat pomocí formuláře nebo mejlem.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.