Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava, zítra Vratislav.

Pravdomluvec exkluzivně pro Saturn

Johnny, 11. dubna 2004 | Studentská

Diskuzní fórum je čtenáři nejoblíbenější částí našeho webu a osoba s přezdívkami Pravdomluvec, gNOSse nebo Rota Nazdar! je jeho nejvěrnějším pisálkem. Co mi v oficiálním rozhovoru pro Saturn o sobě prozradil, co si myslí o svých příspěvcích a co vzkazuje čtenářům, se dočtete právě zde.

Takže pro začátek obvyklé seznámení – co bys nám o sobě řekl – jméno, pohlaví, věk, studuješ / pracuješ – kde. To co nechceš, samozřejmě uvádět nemusíš.

Muž, studuji na Gymnáziu Karviná, to by stačilo.

Jak dlouho a jak často chodíš na Saturn?

Od jeho vzniku, takže několik miliard let :)) Jak často: Jak jen to jde :))

Wow, to jsme rádi! :)

V tom případě, já taky :)))) Dělám to přece kvůli vám.

Kolik myslíš, že Saturn čte lidí měsíčně a jakou část webu, myslíš, že mají čtenáři nejraději?

Měsičně? Nevím, nevíte to ani vy, myslím to tak, že když někdo hledá na vyhledávači něco o saturnu, může se omylem dostat na vaši stránku a to se započítá do návštěvnosti. Pokud se mýlím, oprav mě. Jednoznačně fórům, už kvůli nám…

Ano v obojím máš pravdu. Pro tvou představu – za měsíc březen je to asi půl druhého tisíce – návštěvníků, z nich opravdu \„čtenářů\“ je určitá část, těžko soudit. A fórum hned po článcích jednoznačně nad ostatními částmi webu vede. Ale zpět k tobě. Co tě na psaní příspěvků do diskuzního fóra nejvíce baví?

Všechno.

Říkal jsi, že na Saturn chodíš od jeho vzniku. Odkdy a jak často asi píšeš příspěvky do diskuzí, prozradíš nám některé ze svých nicků, co jsi dříve používal?

Rota Nazdar, gNOSe, Pravdomluvec, plus některé další, které jsem použil jednou či dvakrát…

Píšeš nezávisle na ostatních takzvaných \„zapšklých anonymech\“? Ve vašich virtuálních identitách je těžké se orientovat. Kolik myslíš, že vás asi je?

Někdy závisle, někdy nezávisle, hrubým odhadem cca 10

Co tě přimělo k nápadu vytvoření Stupnice ubohosti? Kdo je v současnosti na první pozici a proč?

hahaha… Přiměla mě vaše ubohost. O první příčku se dělí nosál Gadžo, mončičí Maverick a Absolvent, co nemá kamarády…

Osobně znám lidi, kteří čtou Saturn a obsah fóra jim nepřipadá příliš zajímavý. Myslíš, že svou činností tady na Saturnu přispíváš ke zpestření obsahu fóra?

Tak na to vem jed. Co jsem já slyšel, Saturn čte hodně lidí jen kvůli foru, nebýt nás, tak vás čte pár ubožáků a my bychom se neměli čím bavit, je to podle mě taková symbióza… :))))

Něco na tom pravdy bude, ale na druhou stranu ti lidé, které znám zase já, se nad vašimi příspěvky moc nebaví. Možná to je tím, že tvoří příliš velkou část obsahu fóra. Tvé příspěvky jsou často velmi osobní, mají je čtenáři chápat jako černý humor? Myslíš, že si je někdo z redaktorů bere osobně, že se cítí třeba uraženi nebo něco podobného?

Pokud si je bere někdo osobně, tak je to jeho problém. Myslím, žes narážel na Gadžův nosokomplex. Jo, černým humorem by se to dalo nazvat, ale některé přispěvky mylím zcela vážně. Jo a pokud to těm lidem vadí, tak ať se vyjádří… Ale oni to neudělají, mají strach z toho, že bychom je atakovali taky, to si myslím… Bylo by mnohem zábavnější, kdybyste i vy spestřili vaše argumenty, poslední dobou u vás snad upadá morálka, tak nevím..

Problém je spíše v tom, že už delší dobu to berou za styl humoru, který moc nechápou stejně jako ty některé osobní \„útoky\“ – nevědí, kdo jim je vlastně adresuje, tak nad tím spíše mávají rukou.

Podle mě se spíš z neznámého důvodů bojí si zanadávat. Je jedno, jestli mě atakuje někdo, kdo mě zná nebo ne. Když mu mám na to odpovědět, tak to udělám… Třeba tady ten týpek, co tu byl (člověk jménem Kudzu, který vstoupil, když jsme vedli tenhle rozhovor, pozn. Johnny), se zajímal o mojí potenci, tak jsem mu napsal něco o jeho úchylce a fekáliích a byl klid…

Dobře. Aby tenhle rozhovor měl rozumnou délku, tak položím už poslední otázku. Jak vidíš své budoucí působení na Saturnu? Hodláš v psaní příspěvků do diskuzí pokračovat?

Tak s tím počítej, jakože v Petrovicích vyjde slunce… Možná se někdy stanu redaktorem :))))

Hehe. Dobrá, díky za tvůj čas.

Pokud budete mít zájem, pište nám své další dotazy a můžete se dočkat pokračování rozhovoru.
Jo a prosím, v diskuzi pod článkem žádný flamewar, jinak budu mazat.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.