Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 1. října 2020, svátek má Igor, zítra Olivie a Oliver.

Tělo jako důkaz

Johana Černá, 29. května 2005 | Postřehy

S blížícím se létem a tropickými vedry, jež nás nutí shazovat péřovky zakrývající naše nedostatky, se zvyšuje počet nespokojených s dispozicemi, které jim příroda nadělila, řadíte-li se mezi tuto skupinu, tak právě pro vás mám řešení, proto směle čtěte dále! :o)

Prudce stoupající teploty dosahující hodnot lámajících i pár stovek let staré rekordy, jež náš kraj přeměňují v tropický ráj, jasně dokazují blížící se příchod prázdnin. Ale kdy jindy, než právě v tomto období, se k sobě stáváme kritičtější?
Léta, kdy naši rodičové a prarodičové vyzbrojeni chleby namazanými paštikou a s neoholenými podpažími křepčili maximálně u Máchova jezera, odvála sametová revoluce a my jsme ze všech stran doslova bombardováni vžitým ideálem krásy, jak nám ho naservírovala média na drahém podnose. Ale ono není všechno zlato, co se třpytí! Dnes bychom sotva vyrazili k vodě, aniž by pro nás zůstal význam pojmu DEPILACE španělskou vesnicí, a tak si do kufru spolu s holicím strojkem VENUS od Gilette přibalíme trendový krém s vyšším ochranným faktorem, betakarotenové tablety pro viditelnější efekt opálení a samozřejmě véčko od Sámera, abychom se všem známým mohli pochlubit prostřednictvím multimediálních zpráv, v jakéže rovníkové destinaci z bohaté Fisherovy nabídky Last momentů se to čvachtáme tentokrát.

Jistě, osvěta se šíří i tak bohapustým krajem, jako je ten náš, proto každá sečtělá dívka v mém věku –nácti let dávno ví, že přípravy na dokonalou dovolenou nezačínají den před odletem, ale několik týdnů dopředu — právě taková doba vám stačí ke shození nadbytečných 20 Kg, jestliže se zařídíte podle rady Petra Novotného, a po každém jídle zapijete zázračnou pilulku, která vám zajistí postavičku jako ze žurnálu.
S brzkou odpovědí na tuto vymoženost přišla na trh společnost s ručením omezeným HEALTH and BEAUTY s revoluční, nejjednodušší, nejjistější a nejrychlejší hubnoucí kúrou v Evropě — XENAFITEM. S každou tobolkou se automaticky zbavíte jednoho kilogramu váhy, anižbyste jakkoli změnili své stravovací návyky, navíc balení deseti tabletek vás přijde na pouhých 890 Kč! (objednávky na adrese: Health and Beauty s.r.o., P.O. Box 25, 76331, Bylnice 1).
Pokud nepatříte mezi vyznavače aktivního odpočinku, tak právě pro vás má firma TVPRODUCTS řešení. Není nic příjemnějšího, než se v pohodlí stínu palem natáhnout do písku a bez vynaložené námahy a hodin strávených ve fit centrech si nechat formovat problémové partie pomocí SAUNA BELTU, zázračného pásu redukujícího obvod vašeho pasu až o 3 cm za 50 minut (kompletní nabídka a další informace na www.tvproducts.cz).
Předpokládám, že i mezi čtenáři Saturnu se objevují zástupkyně něžného pohlaví řadící se mezi 90 % populace s celulitidou, k odbourání i prevenci tzv. pomerančové kůry vám postačí pravidelné používání ENJA balzámu od Dermacolu (v každé správné drogerii), o jehož účincích se na vlastní kůži přesvědčila i slovenská miss Andrea Verešová.

Ještě pořád to není to pravé ořechové a zdá se vám, že k vyretušovaným kráskám z předních stran časopisů vám stále něco schází? Nezoufejte, cílovou pásku máte již na dohled! Pomyslnou třešinku na dortu by mohla dotvořit, disponujete-li přebytečnými desítkami tisíc, operace dekoltu, s níž máte vystaráno na dalších patnáct let dopředu, implantáty vydrží i větší tlak a na dotek jsou téměř nepostřehnutelné. Své o tom ví Kateřina Průšová, jen zapomněla v Paškálu uvést, který za dvou tvarů — kapky nebo koláče — si vybrala…
Navnadila jsem vás? Tak nastal právě nejvyšší čas, abyste se sebou něco začali dělat! Jen doufám, že si během užívání horkých dní v exotických zemích po celém světě, vzpomenete na mě, kterak se budu oddávat adrenalinovým seskokům nad hladinou výše zmíněné přehrady ve východních Čechách. Kdyby mi náhodou nepřesně vyměřili délku lana, vůbec si nezoufám, plastičtí odporníci dnes dokáží hotové divy a Bahamy stejně plánuji až napřesrok!

Korektury a zařazení článku: Slýva

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.