Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav, zítra Julie.

Je okolí kolem Gymnázia bezpečné?

Arwen, 14. ledna 2007 | Postřehy

Pokud studujete na tomto gymnáziu, určitě jste slyšeli ve školním rozhlase upozornění pana ředitele na nebezpečného člověka, pohybujícího se kolem naší školy. Sexuální obtěžování? Nebo jiné ohrožování studentů?

Co se stalo na zastávce autobusu?

Jsem vtažena do víru vzrušující konverzace mezi mými spolužačkami, které právě vyprávějí o svém nepříjemném zážitku. ,,Po příchodu na autobusovou zástavku jsme si ničeho zvláštního nevšimli, jako vždycky bylo kolem plno studentů. Najednou se odněkud vynořil muž, který se vrhnul na jednu dívku a začal ji líbat. Nejdříve jsme si mysleli, že se znají, ale poté, co ho prudce odstrčila a on si vybral další oběť, přestala veškerá sranda. Všichni začali křičet, někteří vystrašeně prchali na další zastávku, přítomní kluci začali holky bránit. Konečně přijel autobus, celá jsem se klepala při placení lístku řidiči. Nejprve nechápal, co se děje, ale když se muž hrnul i do autobusu, pochopil. Ještě teď se třesu, když si vybavím jeho slova:,,Mám rád holky.“ Řidič ho vyhodil a začal se s ním taky bít. Pak rychle nastoupil a jel. Dotyčný muž, se ale nechtěl vzdát, skočil na rozjetý autobus, což ho samozřejmě odhodilo. Konečně jsme si oddychli.\"

A co se dělo dál?

Po odjezdu autobusu zastavilo nějaké auto, vystoupil muž a začal toho,,úchyla“ bít obuškem. Co se dělo dál, už nevím. Někdo zavolal policii, ta však přijela pozdě, až za 15 minut po incidentu.

Policie sice zvýšila hlídky kolem naší školy, ale i tak raději nechoďte sami kolem garáží ČSAD a zastávky přímo u gymnázia.

Informace v tomto článku jsou z tzv.druhé ruky, proto se omlouvám za nepřesné vylíčení situace.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.