Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav, zítra Julie.

Poslední zvonění alá Gymplando – tančím pro sebe a svůj předmět

Simír, 12. května 2007 | Studentská

V pátek byli naši maturanti ve škole naposledy. A to se vší parádou a vtipným programem :).

Už od rána všude pobíhaly zdravotní sestřičky, indiáni či japonské gejši a okrádaly studenty o poslední drobné. Ať jste přišli zadním či předním vchodem, pěšky nebo na kole, nikdo z Vás určitě neunikl výběrčím. A někteří z Vás neunikli patrně ani vodě s octem, rtěnce nebo těm nejlevnějším voňavkám :). I ti, kteří se snažili maturanty přelstít a přišli později, neušli návštěvě přímo ve třídě.

Od desíti hodin byl přichystán program – tentokrát s názvem Gymplando, tančím pro sebe a svůj předmět. Všem profesorům byla zabavena věc potřebná k výuce jeho předmětu. Vítěz získal svou pomůcku zpět. Ovšem cesta k cíli nebyla jednoduchá. Každý z vyučujících si vybral svého oblíbeného studenta (jen panu Dudovi byla Verča Janoušková na jeho přání přidělena), se kterým absolvoval tři náročné disciplíny. Další dvojice byly: prof. Milena Čermáková + Kuba Kucharczyk, prof. Jana Bochenková + Pepa Diviš, prof. Pavlína Hovorková + Honza „José“ Balas, prof. Šárka Nakládalová + Maro Chlebík, prof. Zdeněk Jelínek + Verča Tammeová</red>, prof. Mirek Slowik + Andrea Janková a prof. Zuzana Kardošová + Pája Chytra. Nejprve museli zatančit na dobovou hudbu (Trezor od Karla Gotta), poté zarecitovat či zazpívat a nakonec předvést scénku (hádka 80 letých manželů, Jeníček se bojí na strom – musí Mařenka, zkoušení studentky Bochenkové, která nic neumí). Mezi disciplínami byla přichystána fireshow Radka Gomoly a závody autíček. Vítězem se zaslouženě stala dvojice Pepa Diviš a paní profesorka Jana Bochenková – gratuluji :).

Nakonec nám ještě na housle zahrál pan zástupce Bajnar (na kytaru mu pomáhal José) a pak už se všichni rozutekli na oběd, domů či na tradiční fotbalové utkání Maturanti vs. Profesoři. Mně nezbývá než popřát všem úspěšnou maturitu a hodně štěstí do dalších etap života…

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.