Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je pondělí 1. března 2021, svátek má Bedřich, zítra Anežka.

Třetí karvinská beSHITka

Raziel, 26. února 2008 | Kultura

aneb pomozme Binturongům…

Třetí ročník karvinské beSHITky, pořádaný iniciativou Dokořán a nám všem jistě dobře známou kapelou Sakumprásk, se bude konat 1.3. v karvinském Baronu.

Benefiční večer na pomoc Binturongům z ostravské ZOO, započne nová karvinská kapela Epikrux, která sice vznikla poměrně nedávno, ale její vzestup, jste již jistě zaregistrovali. Jako druzí se představí strash-metalová formace Pátek XIII., kteří na karvinské scéně už nejsou úplnými nováčky. Poté naladí rozkalený dav do rytmů SKA jedna z největších stálic karvinského nebe, kapela allSKApone's, která nabídne pořádnou porci undergroundového SKAčka. Bude následovat SKA/punk v podání další tradiční karvinské grupy Sakumprásk, která je, jak již bylo řečeno výše, také spolupořadatelem koncertu. Vrcholem večera bude bezpochyby legendární punk/rocková Houba z Ústí nad Labem, která si zde tímto také odbude svou premiéru.

Celý koncert začíná v 19:00. Vstup je 70Kč. Což je dle mého velmi přijatelná cena vzhledem k vystupujícím kapelám a také k tomu, že tím podpoříte velké cibetkovité šelmy s chápavým ocasem.

Banner na beSHITku

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.