krásný text,krásná euforie°° dobře podané ml. muži,který jsi mě k
eucalům přivedl na zastávce…,to bylo hodně věcí ještě jináč****nejvíc
štěstí na COO***krabička podaná***plná příchutí°°__PEACE Autoři webu za obsah fóra nezodpovídají.
Používání fóra je privilegium, nikoliv právo.
Příspěvky jsou vypisovány od nejstaršího po nejnovější.
krásný text,krásná euforie°° dobře podané ml. muži,který jsi mě k
eucalům přivedl na zastávce…,to bylo hodně věcí ještě jináč****nejvíc
štěstí na COO***krabička podaná***plná příchutí°°__PEACE
Ale jo, Eukaliptky jsou (byly?) hodně
stylové a bude se nám po nic stýskat
Lenže…
Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;
© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.