Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav, zítra Julie.

Postrach jménem Lord Hoven

Skřivo, 22. května 2008 | Pel-Mel

Příklad hodný následování ?

Je to již pár měsíců, kdy se celá Praha třásla před útoky teroristy zvaného Lord Hoven. Strach byl o to větší, protože se kriminalistům dlouhou dobu nepodařilo identifikovat látku objevenou na stěnách pánských toalet VŠE na Jižním městě. Při prvním hlášení útoku na místě zasahovala i jednotka protichemiků České armády. Důvod je nasnadě, bylo těsně před Vánocemi a Česko se bálo bombových útoků islámských fundamentalistů.

Celá Praha byla na nohou, a to i poté co se ukázalo, že neznámá látka, která vzbudila respekt i v řadách protichemiků, jsou obyčejné výkaly. Žádný rodič v Praze a okolí neposlal své dítě do školy zprvu bez plynové masky, poté bez Brise One-Touch. Do pátrání se zapojili jak pražští kriminalisté, tak i protiteroristická skupina Policie ČR. V záloze byly nachystána zásahová jednotka a úklidová četa.

Poslední jmenovaná složka měla strategický význam a to hlavně poté, co se u jedné uklízečky školy objevil tzv. Stockholmský syndrom ( sympatizování se zločincem ), když prohlásila: ,, Já už se vám tady na to můžu vysrat!". Druhá uklízečka byla hospitalizována na psychiatrickém oddělení zanedlouho po své kolegyni, když prohodila mísu vysmažených řízků oknem s pocitem, že jí Lordovy exkrementy pronásledují všude. Obě postižené jsou stále v péči psychiatrů.

Pátrání nepřineslo žádné výsledky. Jen ze zajištěném materiálu chemici zjistili, že hledaný trpí nedostatkem vápníku a zinku, což však nebylo pro pátrání průkazné.

Zoufalost po 3. a 4. útoku dosáhla vrcholu, načež studenti zavedli hlídky patrolující na toaletách, nazvané PFSS ( Proti-fekální studentská stráž ), bez úspěchu.

Útoky přestaly tak náhle, jak začaly. A před dvěmi měsíci škola dostala omluvný dopis. Dotyčný v něm vysvětluje své chování, jako pokus udělat z běžných úkonů nevšední zážitek, k čemu jak doufá, přiláká co nejvíce lidí. V dopise mimojiné stálo: ,, Já už ty hovna patlat nebudu!". Podle analýzy uznávaných psychologů, teď inovátor přijde ve své umělecké tvorbě s něčím novým. Proto až uvidíte na Petříně močené graffity, půjde jistě o dílo stejného člověka, který svůj omluvný dopis podepsal jako Kryštof Harant s Polžic a Bezdružic. Vedení školy na tohoto slavného českého autora nezvažuje žalobu, i když je pravda, že jeho cestopis vyřadilo ze školní knihovny.

Myslím, že tento čin nezůstane ojedinělý. A tak jako má USA šílené střelce na vysokých školách mi budeme mít šílené sráče. Zkrátka jiný kraj jiný mrav.

Máte-li zájem dozvědět se víc, podívejte se na:
„Lord Hoven“ se omluvil škole za to, že ji terorizoval výkaly
Lord Hoven – Wikipedia

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.