Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan, zítra Hana.

Koncert Etny, Jam Session a beseda

Raziel, 21. května 2008 | Kultura

…aneb program Dokořánu na květen.

Jste vyšťavení z maturit? Chcete si zpříjemnit páteční odpoledne? Poslechnout si kvalitní muziku?
Iniciativa Dokořán pořádá v pátek 23.5. 2008 koncert jedné z nejvýraznějších polských ska/reggae kapel – Etna. Tato osmičlenná formace vás nabije energií po jistě vyčerpávajícím maturitním týdnu.
‚Předskokané‘ Etny budou nám všem dobře známí ska-punkoví Sakumprásk a reggae-rapoví Rhizom.
Dveře Evangelického kostela jsou vám otevřeny dokořán od 19:00 za částku osmdesát korun českých v předprodeji a za jednosto korun českých na místě.

Komu by nestačilo se účatnit hudebních akcí ‚jen‘ jako divák, tak bude mít možnost projevit své talenty 25.5. ve stejných prostorách v rámci Jam Session s Marianem z allSKApone's. Základní hudební nástroje budou připraveny na místě, ale když si přinesete svůj, bude to jen výhoda. Vstupné je dobrovolné a začátek naplánován na 15:00.

V poslední řadě je zde, ve čtvrtek 29.5., beseda – Japonské inspirace. Pro milovníky Země vycházejícího slunce, nebo jen pro zvídavé lidi si připravil Petr Kantor, pedagog Ostravské univerzity a předseda Japonského akademického klubu, který mimojiné přednáší na Tokai University, besedu a výstavu japonských artefaktů, která začíná v 17:30 a bude se konat v Galerii Chagall. Zájemci mohou také ochutnat pravý zelený japonský čaj. 
*

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.