Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 17. června 2021, svátek má Adolf, zítra Milan.

Krátce o Platinovém pávovi

Gellar, 16. dubna 2006 | Studentská

Další, již čtrnáctý, ročník Platinového páva máme za sebou. Soutěž, která letos proběhla opět v music klubu Tequila, už má své vítěze ve všech kategoriích …

Pro ty z vás, kteří na akci byli, je téměř zbytečné psát nějaké doplňující informace týkající se Platinového páva… Každopádně mnozí si určitě rádi oživí paměť (alkohol dělá divy.. :-) ).

<img src=\„obrazky/in­terpretacni\“ alt=\„vítězky interpretační kategorie\“ class=\„vlevo\“ />

Na začátek je nutno podotknout, že akce proběhla pod organizací Markéty Polkové a moderátorem byl, jako u předchozích ročníků, Josef \„Mlok\“ Grim. V kategorii interpretační letos soutěžily dvě \„formace\“ – Denisa Studená s Bohumilem Tejnickým a Barbora Knápková s Petrou Urbančíkovou. Autorské kategorie se jako letos jediní účastnili B.o.D. a v instrumentální kategorii poměřili síly houslista Honza Huszár a kytaristé Radek Gomola s Leškem Waclawikem.

<img src=\„obrazky/au­torska\“ alt=\„vítězkové autorské kategorie\“ class=\„vpravo\“ />

Odborná porota složená z Petra Neséta – předsedy, Jana Tisovského a Ondřeje Maliny rozhodla o vítězích takto: interpretační kategorii vyhrály Barbora Knápková s Petrou Urbančíkovou se svým \„pásmem hudby\“, autorské kategorii trůní kapela B.o.D. a nejlepšími instrumentalisty se stali Radek Gomola a Lešek Waclawik. Absolutním vítězstvím se může chlubit kapela B.o.D. Novinkou mezi oceněními byla letos cena sympatie, kdy hlasovali o vítězi přímo diváci. Cenu sympatie si odnesla kapela B.o.D. Vítězové kategorií obdrželi finanční odměnu.

<img src=\„obrazky/in­strumentalni\“ alt=\„vítězkové instrumentální kategorie\“ class=\„vlevo\“ />

Mimo již výše zmíněných soutěžících jsme měli možnost slyšet kapely Mistři a Markétka, The Open, Andy Marshall Band a Sakumprásk, kteří zakončili 14. ročník Platinového páva.

 

nahoru | permalink

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.