Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav, zítra Julie.

Hana „Gellar“ Andělová

 

Působiště: 4.C
E-mail: s.m.gellar@seznam.cz
ICQ: 200-786-908

O sobě:

It´s me

Ahoj, pokud si právě čtete tyto řádky, pravděpodobně jste právě omylem dosurfovali někam, kam jste vůbec dosurfovat nechtěli... :-).

Konečně jsem se po šíleně dlouhé době rozhodla změnit dnes již neaktuální osobní informace mého velectěného já. :-)

Na Saturnu působím už od roku 2003 - tehdy jsem byla jako čerstvý bažant teprve druhým měsícem na gymnáziu, když si mne odchytil p. prof. Sedlář a představil mne velkému šéfredaktorovi Gadžovi a webmasterovi Johnnymu. Tak započala má čtyřletá kariéra redaktorky Saturnu. Pravdou zůstává, že ze začátku jsem patřila mezi aktivní a nadějné mladé redaktory plné elánu - ale to víte, naivní mládí.:-)

Na Saturnu jsem si zažila jak věk Zlatý a Stříbrný, tak i dobu Homérskou a posléze rekonstrukci Saturnu. Nesmím opomenout období, kdy se Saturnu v kruzích jeho čtenářů a přátel říkalo "Gellar blog", kvůli jedinému aktivnímu redaktorovi. Každopádně dnes (a doufám že ne nakrátko) je Saturn opět Saturnem, studentským zpravodajským webem Gymnázia v Karviné s nemalým počtem redaktorů.

A teď to osobní.:-) Po úspěšné maturitě a ukončení svého působení na gymplu mne můžete od září potkat v Praze, kde budu na Univerzitě Karlově studovat právo. Takže kdybyste náhodou zabloudili do Prahy, ozvěte se a zajdem na piwko.:-)

Tím se dostávám ke svým zálibám.:-) Nejraději trávím svůj volný čas s přáteli na různých místech - v čajovně, v rock-klubech a v různých jiných restauračních zařízeních v centru Karviné.

Mou obrovskou vášní je hudba. Jmenovitě poslouchám kapely Crashpoint, Incubus, Nirvana, Korn, Vypsaná fixa, SOAD, Led Zeppelin, P.o.D., Bush, Billy Talent, Radiohead, a mnoho dalších.

Hraju na klavír, akustickou (M. Parker) a elektrickou kytaru (Epiphone FAT 210-VS). Kdysi jsem působila v ex-kapele Déja vu, dnes si hraju jen pro radost, ale doufám, že se nějaká nová kapelka opět vyvrbí (pokud znáte šikovného bubeníka nebo basáka - ozvěte se mi ;-) ).

Taky si občas přečtu něco duchaplného, zhlédnu zajímavý film nebo zapařím net hru.

Vzory žádné nemám, protože si myslím, že jejich vliv vás může ovlivnit do té míry, že potlačí Vaši osobnost. Nemám ani životní motto - prostě proto.

Doufám, že z výše uvedných informací vyplynulo, že jsem egocentrická a ukecaná.:-) Mějte se hezky a pokud máte dotazy, tak nepište a hlavně stále čtěte Saturn!!!

Články tohoto autora

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.