Saturn

Studentský zpravodajský web

Dnes je neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan, zítra Hana.

Kultura

Koncert B.o.D

V karvinské kinokavárně Reflex se 6. května 2005 sešli všichni novopečení fanoušci začínající kapely B.o.D., aby společně vyslechli a zatančili si na libozvučné a po textové stránce velmi hluboce založené písně této c.n.n. rockové kapely :)

Česko hledá SuperStar!

Napsala jsem článek o „SuperStar!“. Byl uhlazený, nekonfliktní, fajn. Ale cítila jsem, že mu něco chybí — takže jsem se to rozhodla vzít z úplně jiné strany. To, co budete číst, je pouze můj subjektivní názor na věc. Můžete souhlasit, nemusíte.

Klondike 2005

Pozdě, ale přece. Tak jaký byl letošní druhý ročník?:)

Platinový páv 2005

A je za námi další ročník Platinového páva. Letos tato soutěž mladých talentů oslavila své 13. narozeniny a datum konání připadlo na magický 13. den v dubnu. Výraznou změnou oproti předešlým 12 ročníkům Páva bylo místo konání soutěže. Letos Malý sál MěDK Karviná nahradil mnohem větší music klub Tequila, který byl před nedávnem otevřen jako jediný karvinský hudební klub.

Rozhovor s B. O. D.

Jedno krásné úterní odpoledne jsem se sešla s kluky ze skupiny B. O. D., kteří mi ochotně poskytli rozhovor. Co dodat víc? Pokud vás zajímá něco o této školní kapele, přečtěte si následující rozhovor …

Winter Funbox Contest

Jak už asi víte, v sobotu 19.3. se v Petrovicích v klubu Krutki konají bajkové závody nazvané Winter Funbox Contest. Po vyhlášení vítězů odehraje svůj koncert karvinská skupina Basta fydly, poté roztočí kotouče ogaři z BassTillBeat (Hydeki a Pierdus společně s těšínským Imotepem). Přípravy jsou v plném proudu, více informací a fotky překážek můžete zkouknout tady.

B.O.D zve na svůj koncert

Ultradisharmonická, antiprofesionální a těžce amatérská kapela B.O.D. zve na svůj předvánoční hlomozzzzz…

KDY? 21. prosince 2004 KDE? ve školní jídelně

Vstupné je dobrovolné, akce začíná v 15:00 hod. Hosté: Honza Huszar, školní sbor Voices, Michal a pěvecké duo „Žah – Keň“

subsonic pressure 6

Basstillbeat pořádá další drum´n´bassovou noc. Kdy se bude konat a co si pro nás karvinští pacholíci připravili se dozvíte po kliknutí na celý článek…

Philip K. Dick – Výplata

Pokud Dicka čtete, pak vězte, že sbírka Výplata obsahuje deset povídek, z nichž osm jste nejspíš ještě nečetli. Pokud Dicka vůbec neznáte, ale baví vás SF knihy (o čemž pochybuji. Číst SF a neznat Dicka je jako řídit auto a nevědět na co je volant:) určitě se na tuhle knihu vrhněte, sic to není čtení právě nejlehčí a mnohokrát se vám stane, že si najednou uvědomíte:Sakra, to není možný. Takhle to přece doopravdy je! U Dickových knih musíte přemýšlet..ono to ani jinak nejde, to byste vlastně ani nečetli, ale jen listovali.

Harald Tondern – Bílý anděl

Já čtu skoro všechno. Romány, povídky, vědecké knihy i noviny a tak mě napadlo, že když už máme ten nový školní rok mohl bych zase spáchat nějakou tu recenzi na knihu, která se mi líbila a chtěl bych vám ji doporučit, nehledě na to, že taková recenze se dá dobře zneužít do čtenářského deníku:)

1 2 3 4 5 6 7 8

Hledání

Stručně

  • Saturn odešel na zasloužený odpočinek. Vzpomínejte na něj tak, jak vám zůstal v paměti.
    Nezapomeneme!
 

Původní engine: Jan Raszyk; Webmaster: Michal Wiglasz;

© 2002 — 2009: Všechna práva vyhrazena, šíření veškerého obsahu bez souhlasu redakce zakázáno.